درباره دیتاجو ❤️ | جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل

درباره دیتاجو، دوست شما در جستجوی دنیا 🔎

سایت دیتاجو به شما کمک خواهد کرد که جستجوی راحتی بین فایل ها داشته باشید و سریعاً فایل خود را پیدا نمایید و هرگز دست خالی برنگردید.

داستان دیتاجو از کجا شروع شد؟

همه ما در طول دوران تحصیل و دانشجویی خود دنبال مقالات، فرم ها، نمودارها، مستندات، جزوات درسی، کتاب های الکترونیکی، گزارش های کارآموزی، پروپوزال ها، پرسشنامه ها، نمونه سوالات و فایل های آموزشی به درد بخور بوده ایم که بتوانیم برای تکمیل تحقیقات و انجام بهتر پروژه های تحصیلی خود از آن ها استفاده کرده و نهایت بهره را ببریم.

به همین جهت به موتورهای جستجویی مثل بینگ و گوگل مراجعه می کردیم و با استفاده از کلمات متعدد و متفاوت جستجو های مکرر و زمانبر و حوصله بری را انجام می دادیم و بعد از صرف انرژی زیاد، فایل و مطالب مورد نظر خود را شاید پیدا می کردیم.

در بیشتر موارد هم به دلیل سختی جستجو و یا ناقص بودن فایل مورد نظر، نمی توانستیم جستجوی خود را تکمیل کرده و فایل و مطالب مورد نظر خود را پیدا کنیم و کارهایمان را انجام دهیم.

به همین جهت برای مبارزه با بزرگترین تراژدی یعنی پیدا نکردن در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به انباشتگی زیاد اطلاعات، نیاز به راه حلی جامع برای جستجو و پیدا نمودن سریع و آسان فایل احساس می شد که در اینجا بود که دیتاجو متولد شد.

کمک و هدف دیتاجو به کاربران چیست؟

دیتاجو با شعار “برای شمایی که نمی خواهید دست خالی برگردید” بنا نهاده شده است و هدفش جامع بودن، سرعت بخشیدن به جستجو و دسترسی راحت به فایل های موجود در گوگل می باشد.

در دیتاجو مفهوم ‏پیدا نشد، وجود ندارد و کاربران می دانند که هر فایلی که ‏دنبالش هستند، حتما با دیتاجو پیدا خواهند نمود، ‏حتی یک جستجوی کوچک هم این مطلب را اثبات می کند.

طرز کار دیتاجو به این شکل است که می توان آن را یک سایت هوشمند جستجوی فایل در اینترنت در نظر گرفت که به صورت اتوماتیک با موتور جستجوی هوشمندش اقدام به پایش هوشمند فایل در اینترنت می کند و فایل های مورد نظر کاربر را بدون کم و کاست در اختیارش قرار می دهد.

می‌خواهم همین الان فایل مورد نظرم را جستجو و پیدا کنم 

با تیم دیتاجو بیشتر آشنا شوید:

اگر می خواهید به تیم دیتاجو بپیوندید، خیلی خوشحال می شویم که این موضوع را از طریق پشتیبانی دیتاجو با مدیریت دیتاجو در میان بگذارید.

سایت هایی که بیشترین و محبوبترین فایل ها را ارایه می دهند:

بانک هایی که با بیشتر سایت ها قرارداد دارند:

برخی از نظرات کاربران دیتاجو:

دیتاجو در خبرگزاری‌ها و وبگاه‌های معتبر خبری ایران و جهان:

دیتاجو، بهشت دانلود فایل‌های درسی دانشگاهی

خبرنامه دانشجویان ایران در یک گزارش خبری با عنوان “دیتاجو، بهشت دانلود فایل‌های درسی دانشگاهی” به یکی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان در دوران تحصیلشان در دانشگاه ها که پیدا نمودن فایل های درسی و دانشگاهی است پرداخته و دیتاجو را به عنوان یک فرشته نجات برای دانشجویان معرفی نموده است.

فرادرس

سایت فرادرس به عنوان بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران و منبع فیلم های آموزشی طی مقاله ای با عنوان “آموزش دانلود فایل از موتور جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل دیتاجو” به سوالاتی همچون “چرا دانشجویان عاشق دیتاجو هستند؟” و همچنین”دیتاجو چه موضوعاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟” پاسخ داده و به دانشجویان خاطر نشان شده است که آموزش مجازی در اولویت قرار دارد و هر زمان به دیتاجو سر بزنند، دست خالی بر نخواهند گشت.

بهارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی بهارنیوز، طی خبر اجتماعی ویژه ای با عنوان “دانلود و خرید با موتور جستجوی دیتاجو“، با توصیف دیتاجو به عنوان موتور جستجوی هوشمند، نظر مثبت منابع معتبری مثل دانشگاه رایس، سایت اپریویو، Disqus، گودریدز، Diigo را گردهم آورده و به رایگان بودن جستجو و راحتی و سریع بودن خرید و دانلود فایل تاکید نموده است.

الف

جامعه خبری تحلیلی الف، که متشکل از اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها و کارشناسان حوزه‌های علوم انسانی است و با داشتن فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر، گلچینی از اخبار و تحلیل‌ها را به عموم مردم ارائه می‌دهد، طی گزارشی با عنوان “سفر دیتاجو با بازاریابی محتوا و فایل” به توصیف دیتاجو به عنوان دنیایی از فایل های پرمحتوا، هم عقیده بودن تد با دیتاجو، توصیه محتوایی Scoop به دیتاجو و همچنین کیک استارتر و کارآفرینی استارتاپ دیتاجو پرداخته است.

ترنجی

ترنجی یکی از پویاترین وبگاه‌های حرفه‌ای خودساخته در زمینه فناوری است که تعریف پایگاه اطلاع‌رسانی را به حس با هم بودن تغییر داده و سبکی نو در دنیای دیجیتال را بوجود آورد است، طی خبری با عنوان “مجبورشدن دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دانلود فایل از دیتاجو توسط مایکروسافت” به داستان شروع موتور جستجوی هوشمند آنلاین دیتاجو به روایت سفری از دانشگاه بریتیش کلمبیا به مایکروسافت و پرستاشاپ پرداخته است.

اقتصاد آنلاین

پایگاه خبری اقتصاد آنلاین که از پرمخاطب ترین رسانه حوزه اقتصادی در ایران شناخته می شود، طی خبری در بخش فناوری با عنوان “آموزش بازاریابی دیجیتال با دیتاجو و دانشگاه بریتیش کلمبیا و واشنگتن“، به توصیف شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ و بررسی مشکلات حوزه کارآفرینی استارتاپی و همچنین اخبار دانشگاه های کانادا و آمریکا در مورد آموزش رشته دیجیتال مارکتینگ و یادگیری بازاریابی دیجیتال پرداخته است.

تبریز آی او

تبریز آی‌او توسط مجموعه‌ای از متخصصان فناوری اطلاعات شهر تبریز که با فعالیت‌های رسانه‌ای و برپایی رویدادهای متنوع کارآفرینی و فناوری، به رشد و گسترش کارآفرینی و توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر شرکت‌های نوپای فناوری اطلاعات در شهر تبریز کمک می کنند، به عنوان حامی وب سایت دیتاجو، در دایرکتوری شرکت‌های فناوری وب سایت خود دیتاجو را با عنوان جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل معرفی نموده است.

خبرگزاری آنا

خبرگزاری آنا به عنوان سایت‌خبری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف بسط تعامل فضای دانشگاهی و مطالبه خبری اقشار مختلف دانشگاهی کشور با امانت‌داری در انتشار اخبار، طی بازتاب گسترده اخبار مرتبط با دیتاجو در رسانه های معتبر، با نگاه تحلیلی به تیم دیتاجو، نیاز دانشجویان دانشگاه ها، هم نظر بودن دانشگاه های معتبر اروپایی درباره دیتاجو و همچنین پوشش خبری خبرگزاری های مطرح داخل ایران در مورد دیتاجو را طی خبر دانشگاهی با عنوان “حقایق مهمی که تمام دانشجویان در مورد دیتاجو می دانند” منتشر نموده است.

آناج

پایگاه خبری تحلیلی آناج که به بررسی اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی شمالغرب کشور مخصوصا شهر تبریز می پردازد، طی جمع بندی اخبار به روز دانشجویی و دانشگاهی از خبرگزاری های معتبری مثل خبرنامه دانشجویان ایران و اقتصاد آنلاین و خبرگزاری آنا، در مقاله ای تحلیلی با موضوع “دیتاجو نقطه عطف دانشجویان تبریز” به بررسی دیتاجو به عنوان موتور جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل در زمینه آموزش دانشگاهیان پرداخته است.

اخبار رسمی

اخبار رسمی به عنوان معتبرترین نیوزوایر و سامانه آنلاین رسانه‌ای برای کسب‌وکارها با دسترسی ویژه به هزاران رسانه خوش نام به منظور صدایی رسا برای درخشش رسانه‌ای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ایرانی طی خبری علمی و آموزشی برای دانشجویان و دانشگاهیان با عنوان “از واکسن ویروس کرونا تا یادگیری برنامه نویسی فقط با آموزش مجازی دیتاجو” به بررسی چگونگی برند شدن سیستم آموزش مجازی دیتاجو بین دانشجویان با تحلیل های خواندنی خبرگزاری آنا پرداخته و کمک نمودن پلتفرم تخصصی دیتاجو با فایل‌های آموزشی به یادگیری مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا با درنظر گرفتن تحقیقات دانشجویان علوم پزشکی و داروسازی برای تولید واکسن کرونا تصدیق نموده است.

کتاب اول

کتاب اول به عنوان بهترین و اولین پایگاه داده و بانک جامع مشاغل تهران و ایران، دیتاجو را با عنوان دنیای فایل در دسته بندی های تخصصی موسسه آموزشی پژوهشی در شهر تبریز معرفی نموده است و همچنین خاطر نشان شده است که موتور جستجوی هوشمند دیتاجو از زمان شروع به کار خود توانسته است تمام نیازهای تحصیلی دانشجویان در تمامی رشته ها و فعالان عرصه آموزشی در کلیه مقاطع در ایران را تحت پوشش پلتفرم خود قرار بدهد و فراهم نمودن تمامی فایل های لازم و ضروری با کیفیت آموزشی دانش آموزان و دانشجویان، اساتید و معلمان به صورت جامع و سریع را تایید و تفسیر نموده است.

ایلنا

ایلنا خبرگزاری کار ایران، به عنوان خبرگزاری اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به کارگران و از کارگران به جامعه و نمادی از بسط جامعه مدنی در ایران، در بخش اخبار تخصصی اقتصادی خود طی مقاله ای با موضوع “توسعه مشاغل آموزشی و دیجیتالی در دیتاجو” به جمع بندی اخبار دانشگاهی منتشر شده در ایران و جهان در دنیای کارآفرینانه دیجیتال مارکتینگ مربوط به پلتفرم و سیستم آموزشی آنلاین دیتاجو به روایت دانشگاه کلمبیای امریکا و دانشگاه نیوکاسل انگلستان پرداخته است.

رجانیوز

رجانیوز که به عنوان یک رسانه صادق و عادل به خبررسانی می پردازد، طی خبری با موضوع تعلیم و تربیتی در بخش اجتماعی خود با عنوان “انقلابی در بازاریابی صنعت آموزش ایران” به ناگفته های آموزش نوین، تاثیر شگفت انگیز تحولات دیجیتال در صنعت آموزش، مزایای ناب دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش و همچنین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ در این زمینه پرداخته است.

شفقنا

شفقنا به عنوان پایگاه بین‌المللی همکاری‌های خبری و رسانه‌ ای که پشتیبان و حامی حقوق انسانی است طی خبری اقتصادی درباره آموزش توسط دیتاجو با موضوع “آموزش مجازی به کمک دیتاجو” به بررسی کلیاتی همچون سیستم مدیریت آموزش مجازی و انواع آن، تاریخچه آموزش مجازی در ایران و مزایای استفاده از سیستم آموزش مجازی در عصر جدید پرداخته و صاحب نظران را در مورد آموزش مجازی به چالش کشانیده است.

فردا نیوز

پایگاه خبری تحلیلی فردا نیوز که با شعار “امروز، فردا را می‌سازیم” به بررسی اخبار روز حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی می پردازد، طی خبری علمی در دسته بندی فناوری خود با عنوان “بازی های موبایلی در فضای دیجیتال دیتاجو” به توضیح کامل رسالت دیتاجو، بررسی اخبار بین المللی فضای دیجیتال دیتاجو پرداخته و همچنین جزییات دیجیتال مارکتینگ در بازی‌های موبایلی توسط تیم دیتاجو را تشریح نموده است.

پارس نیوز

سایت خبری تحلیلی پارس نیوز که آخرین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، بین الملل، ایران و جهان را منتشر می کند، طی خبری در مورد نسل زد با عنوان “دیتاجو، موتور جستجویی برای نسل Z” در بخش اخبار علمی-اقتصادی، به مباحثی مثل تعریف دیجیتالی ویژگی های نسل Z و همچنین فناوری، فضای مجازی، بازی و نسل Z پرداخته و بحث را با موضوع باشگاه مشتریانی برای نسل Z جمع بندی نموده است.

راهنمای همشهری

همه دانش آموزان و دانشجویان، راهنمای همشهری را به نام نیازمندی‌ها می‌شناسند و به دلیل اعتمادی که همشهری با احراز هویت ایجاد کرده است به معرفی کسب و کارهای کوچک و بزرگ معتبر می‌پردازد که در این اثنا، دیتاجو را نیز در دسته بندی آموزش و خدمات و بخش آموزشگاههای درسی با عنوان “دیتاجو، راهنمای تحصیلی دانشجویان و دانشگاهیان” به عنوان اطلاع رسان در زمینه انواع رشته های تحصیلی در دو سطح دانشگاه و مدارس معرفی نموده است.

شما نیوز

شمانیوز که یک پایگاه خبری و تحلیلی مستقل است و به هیچ گروه و حزبی وابسته نمی باشد طی خبری فوری اقتصادی با عنوان “خرید از سایت بایا و دیتاجو” سایت بایا را به عنوان شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات مورد تحلیل قرار داده و به معرفی خدمات سایت بایا پرداخته و همچنین نحوه دانلود بایا و ثبت نام در بایا را بررسی نموده است و با مقایسه ای که با مارکت پلیس دیجی کالا انجام داده، روند رشد هوشمندانه کسب و کار تامین‌ کنندگان را توصیف نموده است.

آریا نیوز

خبرگزارى آریا، به عنوان یک خبرگزارى رسمی و مستقل ایرانى در هزاره انفجار اطلاعات، با شعار “حرکت شفاف، صادقانه و حرفه اى در اطلاع رسانی” طی خبری اقتصادی با عنوان “خرید از سایت بایا و دیتاجو” در مورد سایت بایا که یک شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات است و همچنین سایت دیتاجو که به عنوان مرجع جستجو، مشاهده، مقایسه، خرید و دانلود محصولاتی مانند فایل‌های آموزشی و کاربردی، اکانت ها و اشتراک های پریمیوم و حتی دیگر محصولات و خدمات است، تحلیلی را به صورت گزارش ارایه نموده است.

دیتاجو از دید دانشگاه های معتبر و رتبه بالای جهان :

دانشگاه کرونل آمریکا

دانشگاه تورنتو

دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا

دانشگاه ملبورن

دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه کلمبیا نیویورک سیتی

دانشگاه آکسفورد انگلیس

دانشگاه ولورهمپتون

دانشگاه ساسیکس

دانشگاه UPC

دانشگاه بوستون

دانشگاه QUB

دانشگاه استونی بروک

دانشگاه UMBC

دانشگاه آزوسا

calswec

کانواس

yc-edu

دانشگاه Colcampus

دانشگاه ifes

دانشگاه usbe

دانشگاه Clark College

دانشگاه rede juntos

دیتاجو در دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه
تارنمای دیتاجو در زیرمجموعه خدمات اینترنتی / موتورهای جستجو / جستجوگر ایرانی در سایت پربازدید و بزرگ “پیوندها” که معتبرترین سایت کشور ایران بوده و در جهت خدمت رسانی سالم با تروج محتواهای مفید در فضای مجازی فعالیت دارد، ثبت و مورد تایید قرار گرفته است.لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، نظر و سوالی حتما با دیتاجو تماس بگیرید. تیم دیتاجو می‌داند که همواره در راه پیشرفت، به کمک دیگران نیاز دارد و هیچگاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن شان نمی‌رسد، حتی برخی از ایده‌های کنونی وب ‌سایت دیتاجو، نتیجه اعمال پیشنهادات و نظرات بازدیدکنندگان و کاربران بوده است.

می خواهم با دیتاجو تماس بگیرم 

وب سایت دیتاجو تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت دیتاجو مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع فایل و کاربران است.

Situs Togel togel seratus Bandar togel Agen Togel Bandar Togel Terpercaya Togel Bet 100 Perak Daftar Bandar Togel Tertua Bandar Togel Terbesar Toto Togel Situs Bandar Togel 10 Situs Togel Terpercaya Akun Togel Resmi Daftar Bandar Togel Slot Online Togel Online Pasaran Togel
Situs Togel 4D Bo Togel Bandar Togel Deposit Pulsa Agen Togel Deposit Ovo Togel Bet 100 Perak Bandar Togel Terbesar Toto Togel Bandar Togel 10 Situs Togel Terpercaya Daftar Akun Togel Resmi Daftar Bandar Togel Terbesar Slot Bet 250 Perak Bandar togel terpercaya Agen Slot dan Togel agen togel deposit ovo situs togel 4d Nama Situs Togel Terpercaya slot pragmatic Kpktoto Slot Bonus 100 Situs Judi Slot Terbaik Slot Gacor Slot Online Slot Pragmatic Bandar Togel Terpercaya Link Slot Gacor Dingdong Togel Slot Deposit Pulsa Situs Slot Terpercaya Situs Slot Judi Online Agen Slot Online BO Togel Bandar Togel Terpercaya 5 Bandar Togel Terpercaya Agen Togel Bet 100 Perak Situs Judi Slot Online Toto Togel Bandar Togel Hadiah 4D 10 juta Agen Togel Resmi Bandar Togel Deposit Pulsa Dingdong Togel Situs Togel Terbesar Bandar Darat Togel Togel Toto Online Togel Singapore BO Togel Bet 100 Perak Agen Togel Deposit Pulsa Situs Bandar Togel Hadiah 4D 10 Juta 10 Situs Togel Terpercaya 5 Bandar Togel Terpercaya Situs Slot Deposit Pulsa Agen Slot Online Togel Hari Bandar Togel Terbesar Akun Slot Bet Agen Togel Online Game Situs Judi Slot Situs Judi Slot Resmi Game Slot Game Judi Slot Online Slot Game Bonus New Member 100 Agen Togel terpercaya Agen Togel Online 10 Situs Togel Terpercaya Agen Togel Online Agen Togel Terpercaya Agen Togel Singapore Togel Toto Macau Situs Togel Resmi Situs Togel Terpercaya 10 Situs Togel Terpercaya Situs Togel Terpercaya Nama Situs Togel Terpercaya Situs Bandar Judi Togel Situs Togel BRI Online 24 Jam situs togel dan slot situs togel deposit pulsa SITUS TOGEL DEPOSIT VIA DANA situs togel online Situs Togel Resmi situs togel terbaik 5 bandar togel terpercaya BANDAR DARAT TOGEL Bandar Lotre Togel Bandar Togel Bet 100 Rupiah Bandar Togel Dan Slot Bandar Togel Hadiah 2D 100rb bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya BANDAR TOGEL HADIAH 4D 10 JUTA Situs Slot Bet 100 Perak situs bandar togel terpercaya Bandar Togel Deposit Pulsa Situs Slot Situs Slot deposit Pulsa Situs Judi Slot Bonus 100 Agen Slot Dan Togel Toto Slot Bandar Togel Hadiah 4D 10 Juta Situs Togel Online Situs Slot Togel Terlengkap Agen Slot BO Togel Agen Togel Online Situs Bandar Togel Dan Slot Bandar Togel Lengkap