درباره دیتاجو ❤️ | جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل

درباره دیتاجو، دوست شما در جستجوی دنیا 🔎

سایت دیتاجو به شما کمک خواهد کرد که جستجوی راحتی بین فایل ها داشته باشید و سریعاً فایل خود را پیدا نمایید و هرگز دست خالی برنگردید.

داستان دیتاجو از کجا شروع شد؟

همه ما در طول دوران تحصیل و دانشجویی خود دنبال مقالات، فرم ها، نمودارها، مستندات، جزوات درسی، کتاب های الکترونیکی، گزارش های کارآموزی، پروپوزال ها، پرسشنامه ها، نمونه سوالات و فایل های آموزشی به درد بخور بوده ایم که بتوانیم برای تکمیل تحقیقات و انجام بهتر پروژه های تحصیلی خود از آن ها استفاده کرده و نهایت بهره را ببریم.

به همین جهت به موتورهای جستجویی مثل بینگ و گوگل مراجعه می کردیم و با استفاده از کلمات متعدد و متفاوت جستجو های مکرر و زمانبر و حوصله بری را انجام می دادیم و بعد از صرف انرژی زیاد، فایل و مطالب مورد نظر خود را شاید پیدا می کردیم.

در بیشتر موارد هم به دلیل سختی جستجو و یا ناقص بودن فایل مورد نظر، نمی توانستیم جستجوی خود را تکمیل کرده و فایل و مطالب مورد نظر خود را پیدا کنیم و کارهایمان را انجام دهیم.

به همین جهت برای مبارزه با بزرگترین تراژدی یعنی پیدا نکردن در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به انباشتگی زیاد اطلاعات، نیاز به راه حلی جامع برای جستجو و پیدا نمودن سریع و آسان فایل احساس می شد که در اینجا بود که دیتاجو متولد شد.

کمک و هدف دیتاجو به کاربران چیست؟

دیتاجو با شعار “برای شمایی که نمی خواهید دست خالی برگردید” بنا نهاده شده است و هدفش جامع بودن، سرعت بخشیدن به جستجو و دسترسی راحت به فایل های موجود در گوگل می باشد.

در دیتاجو مفهوم ‏پیدا نشد، وجود ندارد و کاربران می دانند که هر فایلی که ‏دنبالش هستند، حتما با دیتاجو پیدا خواهند نمود، ‏حتی یک جستجوی کوچک هم این مطلب را اثبات می کند.

طرز کار دیتاجو به این شکل است که می توان آن را یک سایت هوشمند جستجوی فایل در اینترنت در نظر گرفت که به صورت اتوماتیک با موتور جستجوی هوشمندش اقدام به پایش هوشمند فایل در اینترنت می کند و فایل های مورد نظر کاربر را بدون کم و کاست در اختیارش قرار می دهد.

می‌خواهم همین الان فایل مورد نظرم را جستجو و پیدا کنم 

با تیم دیتاجو بیشتر آشنا شوید:

فرید هنرور
فرید هنرور (Founder) Website Manager
فرید یه رهبره، بیشتر از تعداد انگشتان دستاش، سایت راه اندازی کرده، الان هم در زمینه‌ی موفقیت کسب و کارهای دیجیتالی تدریس میکنه، یه وقت‌هایی هم شعر میگه.
داود یوسفی
داود یوسفی (Co-Founder) Digital Neuromarketing Analyst
داود تحلیل‌گر ارشده و از دادن مشاوره ی نوروبیزینسی به کسب و کارها لذت می بره، هنر رزمی وینگ چون هم تا حالا واسش خیلی الهام بخش بوده.
seyedehsan
سید احسان خسروی (Co-Founder) Seo Master
احسان عاشق دنیای وبه، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو واسش مثل آب خوردنه، به صورت تخصصی هم مباحث امنیت سایبری را دنبال می کنه.

اگر می خواهید به تیم دیتاجو بپیوندید، خیلی خوشحال می شویم که این موضوع را از طریق پشتیبانی دیتاجو با مدیریت دیتاجو در میان بگذارید.

سایت هایی که بیشترین و محبوبترین فایل ها را ارایه می دهند:

بانک هایی که با بیشتر سایت ها قرارداد دارند:

برخی از نظرات کاربران دیتاجو:

دیتاجو در خبرگزاری‌ها و وبگاه‌های معتبر خبری ایران و جهان:

دیتاجو، بهشت دانلود فایل‌های درسی دانشگاهی

خبرنامه دانشجویان ایران در یک گزارش خبری با عنوان “دیتاجو، بهشت دانلود فایل‌های درسی دانشگاهی” به یکی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان در دوران تحصیلشان در دانشگاه ها که پیدا نمودن فایل های درسی و دانشگاهی است پرداخته و دیتاجو را به عنوان یک فرشته نجات برای دانشجویان معرفی نموده است.

فرادرس

سایت فرادرس به عنوان بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران و منبع فیلم های آموزشی طی مقاله ای با عنوان “آموزش دانلود فایل از موتور جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل دیتاجو” به سوالاتی همچون “چرا دانشجویان عاشق دیتاجو هستند؟” و همچنین”دیتاجو چه موضوعاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟” پاسخ داده و به دانشجویان خاطر نشان شده است که آموزش مجازی در اولویت قرار دارد و هر زمان به دیتاجو سر بزنند، دست خالی بر نخواهند گشت.

بهارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی بهارنیوز، طی خبر اجتماعی ویژه ای با عنوان “دانلود و خرید با موتور جستجوی دیتاجو“، با توصیف دیتاجو به عنوان موتور جستجوی هوشمند، نظر مثبت منابع معتبری مثل دانشگاه رایس، سایت اپریویو، Disqus، گودریدز، Diigo را گردهم آورده و به رایگان بودن جستجو و راحتی و سریع بودن خرید و دانلود فایل تاکید نموده است.

الف

جامعه خبری تحلیلی الف، که متشکل از اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها و کارشناسان حوزه‌های علوم انسانی است و با داشتن فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر، گلچینی از اخبار و تحلیل‌ها را به عموم مردم ارائه می‌دهد، طی گزارشی با عنوان “سفر دیتاجو با بازاریابی محتوا و فایل” به توصیف دیتاجو به عنوان دنیایی از فایل های پرمحتوا، هم عقیده بودن تد با دیتاجو، توصیه محتوایی Scoop به دیتاجو و همچنین کیک استارتر و کارآفرینی استارتاپ دیتاجو پرداخته است.

ترنجی

ترنجی یکی از پویاترین وبگاه‌های حرفه‌ای خودساخته در زمینه فناوری است که تعریف پایگاه اطلاع‌رسانی را به حس با هم بودن تغییر داده و سبکی نو در دنیای دیجیتال را بوجود آورد است، طی خبری با عنوان “مجبورشدن دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دانلود فایل از دیتاجو توسط مایکروسافت” به داستان شروع موتور جستجوی هوشمند آنلاین دیتاجو به روایت سفری از دانشگاه بریتیش کلمبیا به مایکروسافت و پرستاشاپ پرداخته است.

اقتصاد آنلاین

پایگاه خبری اقتصاد آنلاین که از پرمخاطب ترین رسانه حوزه اقتصادی در ایران شناخته می شود، طی خبری در بخش فناوری با عنوان “آموزش بازاریابی دیجیتال با دیتاجو و دانشگاه بریتیش کلمبیا و واشنگتن“، به توصیف شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ و بررسی مشکلات حوزه کارآفرینی استارتاپی و همچنین اخبار دانشگاه های کانادا و آمریکا در مورد آموزش رشته دیجیتال مارکتینگ و یادگیری بازاریابی دیجیتال پرداخته است.

تبریز آی او

تبریز آی‌او توسط مجموعه‌ای از متخصصان فناوری اطلاعات شهر تبریز که با فعالیت‌های رسانه‌ای و برپایی رویدادهای متنوع کارآفرینی و فناوری، به رشد و گسترش کارآفرینی و توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر شرکت‌های نوپای فناوری اطلاعات در شهر تبریز کمک می کنند، به عنوان حامی وب سایت دیتاجو، در دایرکتوری شرکت‌های فناوری وب سایت خود دیتاجو را با عنوان جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل معرفی نموده است.

خبرگزاری آنا

خبرگزاری آنا به عنوان سایت‌خبری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف بسط تعامل فضای دانشگاهی و مطالبه خبری اقشار مختلف دانشگاهی کشور با امانت‌داری در انتشار اخبار، طی بازتاب گسترده اخبار مرتبط با دیتاجو در رسانه های معتبر، با نگاه تحلیلی به تیم دیتاجو، نیاز دانشجویان دانشگاه ها، هم نظر بودن دانشگاه های معتبر اروپایی درباره دیتاجو و همچنین پوشش خبری خبرگزاری های مطرح داخل ایران در مورد دیتاجو را طی خبر دانشگاهی با عنوان “حقایق مهمی که تمام دانشجویان در مورد دیتاجو می دانند” منتشر نموده است.

آناج

پایگاه خبری تحلیلی آناج که به بررسی اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی شمالغرب کشور مخصوصا شهر تبریز می پردازد، طی جمع بندی اخبار به روز دانشجویی و دانشگاهی از خبرگزاری های معتبری مثل خبرنامه دانشجویان ایران و اقتصاد آنلاین و خبرگزاری آنا، در مقاله ای تحلیلی با موضوع “دیتاجو نقطه عطف دانشجویان تبریز” به بررسی دیتاجو به عنوان موتور جستجوی هوشمند آنلاین دانلود فایل در زمینه آموزش دانشگاهیان پرداخته است.

اخبار رسمی

اخبار رسمی به عنوان معتبرترین نیوزوایر و سامانه آنلاین رسانه‌ای برای کسب‌وکارها با دسترسی ویژه به هزاران رسانه خوش نام به منظور صدایی رسا برای درخشش رسانه‌ای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ایرانی طی خبری علمی و آموزشی برای دانشجویان و دانشگاهیان با عنوان “از واکسن ویروس کرونا تا یادگیری برنامه نویسی فقط با آموزش مجازی دیتاجو” به بررسی چگونگی برند شدن سیستم آموزش مجازی دیتاجو بین دانشجویان با تحلیل های خواندنی خبرگزاری آنا پرداخته و کمک نمودن پلتفرم تخصصی دیتاجو با فایل‌های آموزشی به یادگیری مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا با درنظر گرفتن تحقیقات دانشجویان علوم پزشکی و داروسازی برای تولید واکسن کرونا تصدیق نموده است.

کتاب اول

کتاب اول به عنوان بهترین و اولین پایگاه داده و بانک جامع مشاغل تهران و ایران، دیتاجو را با عنوان دنیای فایل در دسته بندی های تخصصی موسسه آموزشی پژوهشی در شهر تبریز معرفی نموده است و همچنین خاطر نشان شده است که موتور جستجوی هوشمند دیتاجو از زمان شروع به کار خود توانسته است تمام نیازهای تحصیلی دانشجویان در تمامی رشته ها و فعالان عرصه آموزشی در کلیه مقاطع در ایران را تحت پوشش پلتفرم خود قرار بدهد و فراهم نمودن تمامی فایل های لازم و ضروری با کیفیت آموزشی دانش آموزان و دانشجویان، اساتید و معلمان به صورت جامع و سریع را تایید و تفسیر نموده است.

ایلنا

ایلنا خبرگزاری کار ایران، به عنوان خبرگزاری اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به کارگران و از کارگران به جامعه و نمادی از بسط جامعه مدنی در ایران، در بخش اخبار تخصصی اقتصادی خود طی مقاله ای با موضوع “توسعه مشاغل آموزشی و دیجیتالی در دیتاجو” به جمع بندی اخبار دانشگاهی منتشر شده در ایران و جهان در دنیای کارآفرینانه دیجیتال مارکتینگ مربوط به پلتفرم و سیستم آموزشی آنلاین دیتاجو به روایت دانشگاه کلمبیای امریکا و دانشگاه نیوکاسل انگلستان پرداخته است.

رجانیوز

رجانیوز که به عنوان یک رسانه صادق و عادل به خبررسانی می پردازد، طی خبری با موضوع تعلیم و تربیتی در بخش اجتماعی خود با عنوان “انقلابی در بازاریابی صنعت آموزش ایران” به ناگفته های آموزش نوین، تاثیر شگفت انگیز تحولات دیجیتال در صنعت آموزش، مزایای ناب دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش و همچنین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ در این زمینه پرداخته است.

دیتاجو از دید دانشگاه های معتبر و رتبه بالای جهان :

دانشگاه کرونل آمریکا

دانشگاه واشنگتن آمریکا

دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا

دانشگاه فلوریدا

دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه کلمبیا نیویورک سیتی

دیتاجو در دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه
تارنمای دیتاجو در زیرمجموعه خدمات اینترنتی / موتورهای جستجو / جستجوگر ایرانی در سایت پربازدید و بزرگ “پیوندها” که معتبرترین سایت کشور ایران بوده و در جهت خدمت رسانی سالم با تروج محتواهای مفید در فضای مجازی فعالیت دارد، ثبت و مورد تایید قرار گرفته است.لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، نظر و سوالی حتما با دیتاجو تماس بگیرید. تیم دیتاجو می‌داند که همواره در راه پیشرفت، به کمک دیگران نیاز دارد و هیچگاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن شان نمی‌رسد، حتی برخی از ایده‌های کنونی وب ‌سایت دیتاجو، نتیجه اعمال پیشنهادات و نظرات بازدیدکنندگان و کاربران بوده است.

می خواهم با دیتاجو تماس بگیرم 

وب سایت دیتاجو تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت دیتاجو مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع فایل و کاربران است.