نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک سرمایه | دیتاجو

نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک سرمایه

بانک سرمایه

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند یا اینترنت بانک دارند

برنامک “رمزساز سرمایه” جهت تولید رمز یکبار مصرف اینترنت بانک، رمز دوم یکبارمصرف کارت و رمز اول یکبارمصرف کارت ارائه گردیده است و استفاده از آن امنیت اینترنت بانک، خدمات حضوری و غیرحضوری کارت را افزایش داده و احتمال سوء استفاده از آن را به حداقل می ‌رساند.

دانلود فایل راهنمای جامع تمامی روش های فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سرمایه

نکات قابل توجه فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک سرمایه:

  1. جهت فعالسازی برنامه رمزساز و استفاده از آن برای دریافت رمز یکبارمصرف ورود به اینترنت بانک، از طریق رمز ایستا که از یکی از شعب بانک سرمایه دریافت نموده اید وارد اینترنت بانک شده و از طریق منوی تنظیمات اینترنت بانک و مطابق با فایل راهنمای برنامه نسبت به فعالسازی رمزیکبارمصرف خود اقدام نمایید.
  2. جهت فعالسازی برنامک رمزساز بانک سرمایه و دریافت رمز یکبارمصرف ورود به اینترنت بانک و رمز دوم یکبارمصرف کارت، می توانید پس از نصب برنامه ، با داشتن رمز ورود به اینترنت بانک سرمایه، وارد اینترنت بانک شده و در بخش تنظیمات شده مطابق با فایل راهنما نسبت به فعالسازی رمز دوم یکبارمصرف خود اقدام نمایید.

آن دسته از مشتریان که مایلند از صحت شماره موبایل اعلامی خود نزد بانک سرمایه مطمئن شوند یا شماره‌ی جدید برای این منظور اعلام نمایند، به شعبه بانک مراجعه کنند.

در صورت ورود رمز یک‌بار مصرف به صورت اشتباه به بیش از سه بار، کارت شما مسدود می‌شود. برای خروج از سرمایه مجددا دریافت نمایید و با رمز دریافت شده تراکنش‌های کارتی ATM مسدودی می‌توانید رمز دوم کارت‌تان را از غیرحضوری خود را انجام دهید. کارت شما در اپلیکیشن رمزساز نیز مسدود می‌شود. برای خروج از مسدودی برنامک رمزساز و استفاده مجدد از رمز یک‌بار مصرف تولید شده توسط اپلیکیشن، باید به یکی از شعب بانک سرمایه مراجعه کنید.

 

اطلاعیه‌ی مهم

نسخه‌ی اندروید برای نصب اپلیکیشن‌ها باید 4.4 یا بیشتر باشد. نسخه‌ی iOs برای نصب اپلیکیشن‌ها باید بالاتر از 0.8 باشد.

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند ندارند

بزودی سیستم پیامکی رمز دوم پویا (یکبارمصرف) این بانک سرمایه فعال خواهد شد.

مخصوص مشتریانی که قادر به فعال سازی رمز دوم به صورت غیر حضوری نیستند

با مراجعه حضوری به نزدیک ترین شعب بانک سرمایه این بانک می‌توانید از کمک‌های کارشناسان برای تکمیل فرآیند فعال‌سازی استفاده نمایید.

چگونه در کمتر از ۵ دقیقه رمز پویای بانک سرمایه را فعال سازی کنم ؟ (فیلم کامل آموزشی رایگان)

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد فعال سازی رمز دوم پویا بانک سرمایه با پشتیبانی تماس بگیرید

شماره تماس بانک سرمایه : 0214373

 

راهنمای فعال سازی رمز پویای سایر بانک ها