نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک قوامین | دیتاجو

نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک قوامین

بانک قوامین

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند یا اینترنت بانک دارند

نرم افزار جی بی رمز ، یکی از خدمات سامانه های موبایلی بانک قوامین و یک اپلیکیشن کاربردی قابل نصب بر روی گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و IOS است که مشتریان محترم می توانید پس دریافت این اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند از طریق سایت بانک قوامین و برای دریافت نسخه ی عامل IOS از طریق نرم افزار سیبچه به یکی از خودپردازهای این بانک مراجعه و در بخش «خدمات رمز» گزینه «فعال‌سازی رمز دوم پویا» را انتخاب کنید. حالا دو کد برای شما صادر می‌شود (یکی از طریق رسید کاغذی و دیگری از طریق پیامک). حالا با این کدها وارد نرم‌افزار جی‌بی‌رمز شوید تا بتوانید رمز پویا را برای کارت‌تان صادر کنید.

راهنمای نصب و فعال سازی جی بی رمز (نرم افزار تولید رمز های پویا یکبار مصرف بانک قوامین)

اطلاعیه‌ی مهم

نسخه‌ی اندروید برای نصب اپلیکیشن‌ها باید 4.4 یا بیشتر باشد. نسخه‌ی iOs برای نصب اپلیکیشن‌ها باید بالاتر از 0.8 باشد.

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند ندارند

در حال حاضر بانک قوامین راهکاری برای افرادی که گوشی هوشمند ندارند، ارائه نداده است. در همین راستا شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی اعلام کرد، به منظور تسهیل دسترسی مشتریان برای دریافت رمز دوم پویا سامانه‌ی “هریم” که طبق دستورالعمل بانک مرکزی، تمامی بانک‌ها باید به آن متصل شوند تا 15 دی ماه آماده و دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

مخصوص مشتریانی که قادر به فعال سازی رمز دوم به صورت غیر حضوری نیستند

با مراجعه حضوری به نزدیک ترین شعب بانک قوامین می‌توانید از کمک‌های کارشناسان برای تکمیل فرآیند فعال‌سازی استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد فعال سازی رمز دوم پویا می‌توانید با بانک قوامین به شماره ۸۸۶۴۳۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
شماره تماس بانک قوامین : 0215151

 

راهنمای فعال سازی رمز پویای سایر بانک ها