نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک صادرات | دیتاجو

نحوه فعال سازی رمز دوم پویای بانک صادرات

بانک صادرات

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند یا اینترنت بانک دارند

بانک صادرات برای مشتریانی که قصد دریافت رمز دوم پویا به صورت غیرحضوری دارند، اپلیکیشن «ریما» را ارائه کرده است. مشتریان می‌توانند از طریق اینترنت بانک و نرم‌افزار موبایلی «صاپ»، اقدام به نصب اپلیکیشن ریما کنند و رمزدوم پویا بگیرند.

دریافت راهنمای نرم افزار رمز ساز پویا (ریما) بانک صادرات

اطلاعیه‌ی مهم

نسخه‌ی اندروید برای نصب اپلیکیشن‌ها باید 4.4 یا بیشتر باشد. نسخه‌ی iOs برای نصب اپلیکیشن‌ها باید بالاتر از 0.8 باشد.

مخصوص مشتریانی که گوشی هوشمند ندارند

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، برای دریافت رمز یکبار مصرف به صورت پیامکی در بانک صادرات ایران، مشتریان و دارندگان سپهر کارت می‌توانند در مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات ایران در سامانه پیامکی مذکور احراز هویت و ثبت‌نام کرده و به سرعت رمز دوم اینترنتی را در هنگام خرید اینترنتی دریافت کنند.

مشتریان بانک صادرات ایران برای دریافت رمز دوم پویا (یکبارمصرف) باید به یکی از پنج هزار و ١٠٠ دستگاه خودپرداز این بانک مراجعه و با استفاده از گزینه «سایر خدمات»، ابتدا زیر منوی «عملیات رمز یکبار مصرف» و سپس گزینه «فعال‌سازی رمز یکبار مصرف دوم» را انتخاب کنند.
در این مرحله با مشخص کردن گزینه «SMS» (پیامک) و وارد کردن شماره تلفن همراه (شماره متناظر ثبت شده در حساب بانکی)، کد فعال‌سازی در رسید کاغذی به مشتری تحویل داده می‌شود.

سپس مشتری کد مذکور را به سرشماره ٣٠٠٠٩۴٠ پیامک کرده و با انجام این کار عملیات ثبت نام و عضویت در سامانه پیامکی ارسال رمز دوم پویا (یکبار مصرف) به پایان می‌رسد و از این پس به هنگام انجام تراکنش اینترنتی، تنها لازم است تا چهار شماره آخر کارت بانکی خود در بانک صادرات ایران را با حروف انگلیسی به سرشماره ٣٠٠٠٩۴٠ پیامک کرده و بلافاصله رمز دوم یکبار مصرف را دریافت کند.

مخصوص مشتریانی که قادر به فعال سازی رمز دوم به صورت غیر حضوری نیستند

با مراجعه حضوری به نزدیکترین شعب بانک صادرات می‌توانید از کمک‌های کارشناسان بانک صادرات برای تکمیل فرآیند فعال‌سازی استفاده نمایید.

چگونه در کمتر از ۵ دقیقه رمز پویای بانک صادرات را فعال سازی کنم ؟ (فیلم کامل آموزشی رایگان)

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد فعال سازی رمز دوم پویا بانک صادرات با پشتیبانی تماس بگیرید

شماره تماس بانک صادرات : 09602

 

راهنمای فعال سازی رمز پویای سایر بانک ها